Doskonałe krzesła biurowe muszą spełniać dynamiczne wymagania

- Jan 07, 2019-

Synchroniczna struktura przechylania

Nowa konstrukcja oparcia pleców krzesła biurowego jest zaprojektowana zgodnie z fizjologiczną strukturą ludzkiego ciała. Tradycyjny wał obrotowy przesuwa się ze środka siedzenia na przednią krawędź siedziska. Dzięki specjalnej konstrukcji stopy użytkownika mogą być stabilne i stabilne. Kontakt z ziemią.


Struktura pochylana typu łokciowego

Struktura ta jest osiągana poprzez regulację kąta oparcia fotela w celu uzyskania równowagi dynamicznej, która umożliwia ludziom oparcie się pod różnymi kątami podczas pracy w celu dostosowania do różnych wymagań pracy.


Bezpieczne i niezawodne krzesło 5-pazurowe

Podeszwa pięcioramienna jest o 20% większa niż typ 4-pazurowy, a bezpieczeństwo znacznie się poprawiło. Chociaż krzesło z 6 pazurami może zwiększyć powierzchnię podeszwy o 5%, często łapie używaną stopę i nie jest wygodne w użyciu.


Bezpieczne, elastyczne i trwałe koło krzesła

Ze względu na różne materiały podłogi, oprócz uwzględnienia elastyczności kierowania, łagodnego toczenia i odporności na nacisk, podczas wyboru koła należy zwrócić uwagę na materiał koła fotela. Mocny i trwały, nie drapie odzieży.


Dobre zestawy krzeseł muszą wytrzymać długotrwałe testy, dlatego muszą być zaprojektowane w rozsądny sposób, z dokładną strukturą, odpowiednimi materiałami i dobrze wykonane.


Solidna obsługa posprzedażna

Fotel ma złożone funkcje i dużą częstotliwość użytkowania, dlatego bardzo ważna jest solidna obsługa posprzedażna. W przeciwnym razie nie tylko będzie marnować pieniądze, ale także znajdować produkty i akcesoria zgodne z przeszłością.