Guangdong Shunde Longjiang meble wystawy otwarcie

- Feb 14, 2019-

Guangzhou Daily News (Global Media Reporter Zeng Yi) ostatnią sobotę 34 Longjiang międzynarodowe targi meblowe i 24 azjatyckie meble International i materiałów Targi odbyły się w Shunde Longjiang do przodu, centrum wystawowego i Azjatyckie Wymiany materiałów meble International Center odpowiednio.

Meble wystawców branży, sprzedawców i nabywców z całego świata.

On Chunyun, zastępca sekretarza partii i burmistrz miasta Longjiang, powiedział na scenie, że wystawa Longjiang, Azjatycka wystawa materiałów, opiera się na Longjiang's klaster przemysłowy zalety, a po latach rozwoju i opady, marki wpływ i specyfikacje są stale się poprawia.

W celu lepszego zaspokojenia potrzeb nabywców i wystawców, jesień, którą Longjiang's Show skorygowano od września do sierpnia każdego roku, od zeszłego roku, z 20% wzrost ilości klientów i transakcji na targi.

Chunyun powiedział też, że na początku tego miesiąca, Longjiang miasta został wybrany jako jeden z pierwszych 15 miast z właściwości na poziomie gminy w Foshan City. Longjiang meble i materiały Muzeum również zapoczątkował otwarcie Muzeum. Następny etap, Komitet miasta Longjiang rząd township niezmiennie wspiera rozwój przemysłu domowego, w dalszym ciągu promować transformację i modernizacji przemysłu meblarskiego, wzmacnia meble marki regionalnej budynek i kompleksowo buduje słynne Miasto gospodarstwa domowego.

Zhao Xiahong, zastępca szefa Shunde District, powiedział: w chwili obecnej, Longjiang rzeki jest w pełni zintegrowany w rozwoju północnej części Shunde. Guangfo River Pearl i Zhaoshun Południowej międzymiastowych połączeń kolejowych spotkają się na Longjiang rzeki i Foshan Metro linia 5 będzie również połączyć Longjiang rzeki. Spowoduje to nowe możliwości rozwoju dla Longjiang rzeki, zapoczątkował w nowej rundzie tendencji rozwojowych.