Jak prawidłowo wyregulować wysokość zagłówka

- Jan 17, 2019-

1. w pierwszej kolejności należy dostosować kąt siedzenia, tak, że z tyłu jest tak prosto jak to tylko możliwe. Niektórzy właściciele lub pasażerów jak podnieść uchwyt na głowę tak, że Wysokość zagłówka jest wyższa niż na głowie. Mówi się, że dostosowanie to może dać głowy ochrony góry. W rzeczywistości to tak zwane poczucie ochrony to tylko złudzenie. Miękkie części zagłówka jest w środku, Wysokość zagłówka jest zbyt wysoka i z tyłu głowy tylko dotknąć dolnej krawędzi zagłówka i amortyzację zagłówek nie może być omówione. Przed regulacji wysokości zagłówka, wszystko co musimy zrobić jest dostosowanie kąta oparcia siedzenia. Wiemy, że części ciała gdzie zagłówek jest w kontakcie z oparcia siedzenia są głowy i szyi i plecach, odpowiednio. Kąt między głowy i szyi i organizm staje się bardziej delikatny, tym bardziej może to zmniejszyć szkodę okupanta, gdy pojazd jest trafiony. Należy go zauważyć tutaj, że kąt oparcia siedzenia nie jest tak prosto jak to tylko możliwe i powinny być przechowywane w miarę możliwości.

2. Wysokość zagłówka powinny być równo z głowy. Najcichszy i najbardziej ochronne część zagłówek jest w środku zagłówek. W związku z tym należy dostosować wysokość zagłówka za równo z głowy lub miękkie części zagłówka jest równolegle do górnej krawędzi ucha. Gdy pojazd jest poddawany poważne konsekwencje, zagłówek można skutecznie chronić głowy i kręgów szyjnych. Kąt między szyją i ciała wydaje się być płaskie, które mogą zmniejszyć stopień uszkodzenia podczas kolizji. Zagłówek powinien być zainstalowany przynajmniej równolegle do górnej krawędzi ucha lub około 8,89 cm poniżej głowy pasażera.

3. odległość pomiędzy móżdżek i zagłówek powinien być możliwie najmniejsze. Z fizycznego punktu widzenia, im mniejsza odległość pomiędzy móżdżek i zagłówek, gdy samochód jest trafiony, tym większa amortyzacja efekt zagłówek na głowie i szyi. Odstęp ten nie powinna przekraczać 4 cm w większości, która jest odpowiednikiem szerokość dwóch palców zestawiony. Ponadto możemy również dodać szyi poduszkę do siedzenia do wzmocnienia ochrony siedzenia.

4. po regulacji wysokości zagłówka, jest konieczne czy blokujące położenie karty jest stabilny. Ponieważ wysokość pasażerów jest inny, zakres regulacji zagłówka również różni się. Powinny być dostosowane do konkretnej sytuacji. Po regulacji wysokości siedziska kąt i zagłówka według powyższych kroków, zagłówek powinny być ustalone w odpowiedniej wysokości pozycji karty, tak, że zagłówek nie wstrząsnąć, i dwa kołki są wstawiane w tej samej długości.

5, kobiety powinny regulować wysokość zagłówka, a ciało należy pochylić się do przodu jak najwięcej jak to możliwe. W wypadku pojazdu kobiety są 1,8 do 2,2 razy bardziej narażone na urazy głowy i szyi, niż mężczyźni. W związku z tym kobiety powinny zwracać większą uwagę do regulacji wysokości zagłówka i jazdy ciała do przodu jak najwięcej jak to możliwe.

6, tylne siedzenie samochodu jest Najlepsza do zainstalowania zagłówka. Większość tkanin zagłówek obecnie na rynku są wysokiej jakości jedwab, zamsz lub czystej bawełny, która jest wypełniona puszysty bawełny. Zalecane jest, aby wybrać produkt, który jest elastyczny i wygodny przy zakupie zagłówka. Ponadto niektóre gorsze głowy, poduszki wypełnione są w "czarnej bawełny", który jest szkodliwy dla zdrowia ludzkiego, więc poświęcić więcej uwagi.