Longjiang otrzymało tytuł Electronic Commerce Capital of Chinese Furniture

- Feb 14, 2019-

4-dniowa 29. Międzynarodowa Wystawa Mebli "Longjiang" i 19. Międzynarodowe Międzynarodowe Targi Mebli i Materiałów Azjatyckich, które otworzyły się w Longjiang, Shunde 17-go.

Na ceremonii otwarcia tego dnia Longjiang zdobył tytuł "Electronic Commerce Capital of China Furniture" przyznawany przez China Electronic Commerce Association.

Obecnie Longjiang zebrało ponad 1000 e-sklepów, centrów handlowych i flagowych sklepów gotowych mebli, a zjednoczona Alibaba i JingDong założyły dwie główne platformy handlu elektronicznego, "Alibaba Longjiang Industrial Belt" i "JingDong Guangdong Longjiang Furniture House" od tego samego dnia oficjalne uruchomienie linii.

Podczas ceremonii otwarcia Chińskie Stowarzyszenie Handlu Elektronicznego oraz rząd Ludowy Miasta Longjiang podpisały "Strategiczną umowę o współpracy w zakresie rozwoju handlu elektronicznego meblami w mieście Longjiang, dystrykt Shunde". Od poziomu strategicznego do promowania rozwoju e-commerce Longjiang e-commerce Shunde, w oparciu o Longjiang Shunde, aby służyć krajowym przedsiębiorstwom meblarskim transformacji i modernizacji e-commerce.

Tego samego dnia rząd Longjiang Town i JingDong Group podpisał także Memorandum porozumienia w sprawie współkonstrukcji domu mody Longjiang w prowincji Guangdong, mające na celu "spakowanie" całego wyposażenia rzeki Longjiang i przeniesienie do JingDong Mall osiągnąć sprzedaż detaliczną B2C. Aby rozwiązać problem tradycyjnych przedsiębiorstw wchodzących na platformę e-commerce wysokim progiem. Jednocześnie Stowarzyszenie Meblarstwa Okręgowego Shunde podpisało umowy operacyjne z Alibaba Longjiang Industrial Belt i JingDong Guangdong Longjiang Furniture House. Alibaba Longjiang Industrial Belt i JingDong Guangdong Longjiang Furniture House rozpoczęły działalność tego samego dnia. Będzie ponad 400 000 metrów kwadratowych pawilonów materiałowych, ponad 1300 kupców, ponad 80000 rodzajów mebli surowych i pomocniczych oraz sprzętu produkcyjnego w tym samym czasie.

Obie wystawy zostaną połączone z "Alibaba Longjiang Industrial Belt" i "JingDong Guangdong Longjiang Furniture Museum", aby stworzyć specjalny obszar dla e-commerce i przedsiębiorstw kontraktowych, z naciskiem na wyświetlanie innowacyjnych i praktycznych produktów do zakupów online. Wystawa połączona z "Alibaba Longjiang Industrial Belt" i "JingDong Guangdong Longjiang Furniture Museum" w budowie Longjiang Town, stworzyła specjalny obszar dla handlu elektronicznego i przedsiębiorstw kontraktowych, z naciskiem na wyświetlanie nowych i praktycznych produktów do zakupów online. W tym samym czasie na 19 azjatyckich Międzynarodowych Targach Meblowych Expo będzie miała skalę wystawienniczą ponad 400 000 metrów kwadratowych. Wystawa obejmuje materiały do pokrywania mebli, sprzęt i akcesoria meblowe, podłoża meblowe itp. Oczekuje się, że w tym samym czasie będzie można zobaczyć ponad 80000 rodzajów surowców do mebli i urządzeń produkcyjnych.