Meble NEWSTAR I ORGATEC

- Feb 14, 2019-

Meble NEWSTAR pojawiły się na Międzynarodowych Targach Sprzętu Biurowego w Kolonii w Niemczech, podczas których siedzenia inżynieryjne przyciągnęły uwagę 23 października 2016 r. ORGATEC otwarty w Kolonii, Niemcy, światowa publiczność doceni świat światowego designu najwyższej klasy mebli i klasycznego gospodarstwa domowego dobra.

ORGATEC to największe na świecie targi mebli biurowych, wyróżniające się wyjątkową międzynarodową wizją i pierwszorzędną jakością publiczności.

Międzynarodowe meble biurowe i zaplecze biurowe w Kolonii Targi stale umacniały swoją pozycję największych światowych targów w dziedzinie mebli biurowych i nieustannie nadawały nowy impuls rozwojowi branży i perspektywom inwestycyjnym.

Wystawa ma 11 pawilonów o powierzchni ponad 200 000 metrów kwadratowych, wielkości 30 boisk piłkarskich. Według niekompletnych statystyk wystawa przyciąga co roku ponad 1300 wystawców z 50 krajów na całym świecie, a sama profesjonalna publiczność może pokonać 100 000 osób.

Jako profesjonalny ergonomiczny producent krzeseł biurowych, NEWSTAR wziął również udział w wystawie. Wystawiono ponad 10 rodzajów produktów, w tym ergonomiczne krzesła, siatkowe krzesła i obrotowe krzesła. Przyciągnęło wielu zagranicznych wystawców, aby zatrzymali się i spróbowali usiąść. Wejście na międzynarodową wystawę mebli biurowych w Kolonii w Niemczech jest ważnym elementem strategii globalizacji NEWSTAR.

W ciągu najbliższych 10 lat będzie to szybki rozwój wysokiej klasy produktów meblowych. Konsumenci będą zwracać większą uwagę na zdrowie i funkcjonalność, wybierając produkty meblowe inżynieryjne. Marka i wywiad przewidują, że w ciągu najbliższych 3-5 lat NEWSTAR ukończy globalny rynek wysokiej klasy rynku mebli dla przemysłu inżynieryjnego. Wejście NEWSTAR na wystawę nie tylko promowało strategię internacjonalizacji marki, ale także wyjaśniło międzynarodowe uznanie produktów NEWSTAR.

Od targów China (Poland) w czerwcu do National Office Furniture Show w Kolonii, marka NEWSTAR stopniowo wyjeżdża za granicę.

NEWSTAR, koncentrując się na ergonomicznym opracowaniu krzeseł od ponad 35 lat, poświęconym sprawianiu, by każdy mógł cieszyć się wygodnym doświadczeniem wynikającym z ergonomii. Od momentu powstania NEWSTAR, dzięki unikalnym innowacyjnym pomysłom i niezależnej technologii badawczo-rozwojowej, zdobył nie tylko liczne patenty krajowe, ale również otrzymał wysokie oceny od ogromnej liczby użytkowników.

NEWSTAR jest lepszy dla Ciebie!