Międzynarodowa wystawa mebli biurowych

- Feb 14, 2019-

30. Międzynarodowe Targi Mebli Longjiang i XX Międzynarodowe Międzynarodowe Targi Materiałów Meblowych (AIFME) odbędą się odpowiednio we wrześniu każdego roku w Centrum Wystawienniczym Shunde Longjiang i Międzynarodowym Centrum Handlu Materiałów Azjatyckich w Azji.

W tym czasie będą dziesiątki tysięcy wystawców, dealerów, kupców z branży meblarskiej i tak dalej z domu i na całym świecie zbierze się ponownie w Longjiang. Według wstępu, 30. Wystawa Meble Longjiang jest podzielona na cywilną powierzchnię wystawienniczą, powierzchnię wystawienniczą biura, powierzchnię wystawienniczą, specjalną powierzchnię przedsiębiorstwa handlu elektronicznego, w sumie 430 wystawców, wśród nich.

Przedsiębiorstwa miejskie Foshan stanowią 85%, a przedsiębiorstwa spoza miasta stanowią 5%. Międzynarodowa wystawa mebli Longjiang stworzyła specjalną strefę dla kupców elektrycznych i firm kontraktowych, aby zapewnić platformę dokującą dla przedsiębiorstw e-commerce do zakupu i ulepszania swoich łańcuchów dostaw, ze szczególnym naciskiem na wyświetlanie nowych i praktycznych produktów gorących sprzedawców.

Mając na uwadze konsumpcję mebli, na rynku konsumpcji mebli zajmują produkty o bogatej osobowości, prostej modzie, ekologicznej ochronie środowiska, pełnej funkcjonalności i wysokim stosunku wydajności do ceny.

W tym samym czasie XX azjatyckie Międzynarodowe Targi Materiałów Meblowych będą kontynuowały tematykę "materiałów dialogowych, łączących się z przemysłem" i otworzą trzy duże sale wystawowe, pawilon A BC, który połączy się z azjatyckim międzynarodowym materiałem meblarskim Trading. Centrum oddziału fizycznego rynku. Skala wystawy przekroczy 400 000 metrów kwadratowych. W tym samym czasie wystawa obejmie ponad 1300 kupców. Wystawa obejmuje materiały do pokrywania mebli, sprzęt i akcesoria meblowe, podłoża meblowe, meble biurowe i akcesoria, materiały do napełniania i pakowania mebli itp. Sprzęt do produkcji mebli, materiały i akcesoria meblowe, materiały chemiczne do mebli, nowe materiały meblowe, oczekuje się, że będzie ponad 80000 rodzajów surowców do mebli i sprzętu produkcyjnego w tym samym czasie, tworząc niesamowity ocean materiałów. Wraz z wystawą organizatorzy zorganizują także serię tematycznych tematów forum przemysłu materiałów meblowych, w tym "China Technology Waterborne Wood Coatings coating Technology Service Centre", ceremonia zakończenia budowy nowej strony i konferencja prasowa; "Interpretacja polityki prowincji Guangdong Industrial Technology Transformation catalogue Powlekanie mebli Projekt i zastosowanie wodorozcieńczalnych powłok ochrony środowiska w firmach branży meblarskiej", Shunde Longjiang "Forum China Furniture Electronic Commerce Capital", "Modernizacja produkcji mebli Shunde i standardowa dyskusja dotycząca formułowania" i inne fora.