Jakości mechanizm krzesło biurowe określa jakość krzesło biurowe

- Jan 05, 2019-

Stabilność obudowy krzesło office jest niezwykle ważne, i wybór materiałów jest niezwykle ważne. Jak wszyscy wiemy, więcej office krześle podwozia umywalki, tym stabilniejsza krzesło siedzi, a nawet pół-kłamstwo jest bez problemu. Dobre biuro krześle podwozia jest zwykle wykonany ze stali nierdzewnej lub stopu aluminium, natomiast biedniejszych jest zwykłe plastiki. Wpływ chińskiej nadmiernie cenionych koncepcji obudowa ze stopu aluminium, niektóre gorsze krzeseł będzie inferiorly wypełnione materiałami ze stopu aluminium gorsze, które są zagrożenia bezpieczeństwa.


Biuro krześle podwozia: cztery pazur krzesło ma małą stabilność i biedny stabilność. Zeskok z pięcioma pazurami jest znacznie większy niż czterema pazurami, zapewniając stabilność krzesła. Mimo, że sześć pazur jest najbezpieczniejszym, jego wadą jest, że działalność pod stopą jest niewygodne i łatwo trafić stóp. Więc prawie wszystkie krzesła na rynku są pięć pazur.


Biuro krześle podwozia: nogi krzeseł mogą być wybrane jako koła pasowe lub stałe. Niezależnie od typu koła pasowego lub stałej materiał jest również bardzo ważne, inaczej łatwo schudnąć i nie gwarantuje bezpieczeństwa.


Biuro krześle podwozia: Jeśli wybierzesz typ koło pasowe, zalecane jest, należy rozważyć, czy koło pasowe może doprowadzić do uszkodzenia podłogi (oczywiście, jeśli jest dywan pakietu office mogą być ignorowane) i koło pasowe nie powinno być zbyt elastyczne, inaczej życie nie jest dobry , siedzi się bardzo zmęczony.