Który materiał jest najlepszy na poduszkę oparcia fotela?

- Jan 17, 2019-

Materiał poduszki z oparcia fotela obejmuje materiał i akcesoria, a prawie wszystkie tkaniny można wykorzystać do wykonania poduszki oparcia krzesła. Powszechnie stosowane są drukowane tkaniny bawełniane, tkaniny barwione przędzą, sztruks, brokat, tkaniny konopne, tkaniny wełniane, dzianiny i tym podobne.

Każdy materiał ma swoją własną charakterystykę. Na przykład oparcie fotela wykonane z brokatu wygląda bardziej poważnie, szlachetnie i współcześnie. Drukowane bawełniane płótno lepiej się czuje po dotknięciu i może stworzyć ciepłe uczucie w salonie. Akcesoria na poduszce na plecy obejmują głównie zamki błyskawiczne, guziki, sznurówki, sznury, frędzle itp.

Istnieje wiele rodzajów poduszek, takich jak puste, trójwymiarowe karbowane włókna, spienione cząsteczki z tworzywa sztucznego, puch, jedwab i inne materiały nadające się do wypełnienia. Zaleca się zapamiętanie trzech najczęściej spotykanych: trójwymiarowe karbowane włókno jako wypełniacz może utrzymać dobre zwijanie, wysokie poddasze, wysoką elastyczność, dobre wyczucie ręki; natomiast pianka jest lżejsza, silna w adsorpcji, niełamana Ma zalety: silne właściwości dekontaminacyjne i długa żywotność; czucie w dół jest miękkie i wygodne, a sprężystość jest dobra. Jest powszechnie stosowany w wysokiej jakości poduszkach.